הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

אבחון והשמת רואי חשבון

ראיית חשבון הינו תחום עיסוק נחשק, הנושא עימו יוקרה רבה. עיסוק בראיית חשבון דורש כישורים מקצועיים לצד תכונות אישיות כמו אמינות, דיווח אמת, שקדנות, חריצות ויחסי אנוש טובים. כמו כן, עליו להיות בעל כושר ניתוח ויכולת התמודדות עם נתונים מספריים.

רואי חשבון מקבלים רישיון לעסוק במקצוע מטעם משרד המשפטים, ובדרך כלל מתחילים את דרכם המקצועית בתפקידי סניור ומנג'ר במשרדי רואי חשבון. חלקם ממשיך לתפקידים משמעותיים בחברות עסקיות, כעוזרי חשבים, חשבים ומנהלי כספים.
בשנים האחרונות השוק רווי ברואי חשבון, חלק ניכר ממסיימי התארים האקדמיים אינו מצליח למצוא משרד רואה חשבון להתמחות בו, וכתוצאה מכך אינו מקבל רישיון רואה חשבון והדבר בא לידי ביטוי בריבוי המועמדים הפונים למשרות של עוזרי חשב וחשבים.

על מה חשוב להקפיד כאשר מחפשים חברת השמה לגיוס רואה חשבון איכותי/ת?

  • העניקו עדיפות לחברה עתירת ניסיון, המתמחה בהשמת רואי חשבון ומנהלת מאגר גדול ומשמעותי שלאנשי מקצוע בתחום.
  • נסו להתרשם מהגישה המקצועית של חברת ההשמה בתחילת העבודה – האם היא מבינה את ייחודיות החברה שאתם עומדים בראשה וכן את תפקידו של רואה החשבון במשרד או בחברה?
  • נסו להתרשם האם לחברת ההשמה יש את היכולת לאבחן מועמדים ולהמליץ לכם על המועמד האיכותי בין כל המועמדים המוצעים לכם.
  • התעניינו לדעת מה קורה במידה והמועמד שנמצא מתאים אינו משתלב לאחר מספר חודשי עבודה. האם חברת ההשמה מתחייבת לאתר עבורכם מועמדים מתאימים חלופיים?
  • השתדלו להימנע מחברות השמה המסתפקות בהליך מיון שטחי ואינן מקיימות סדרת ראיונות ומבחנים המותאמים לתפקיד הרלוונטי.

דרושים רואי חשבון? על תהליך המיון וההשמה לתפקידי ראיית חשבון

במידה ודרוש לכם רואה חשבון או תפקיד פיננסי אחר (כגון: חשב או עוזר חשב) "הון אנוש" היא בהחלט הכתובת עבורכם. אנו ב"הון אנוש" משקיעים משאבים רבים במטרה להבטיח גיוס של רואי חשבון מקצועיים ואיכותיים בלבד. אנו מבצעים עבורכם הליך מיון והשמה קפדני, בו ניתנת לכם האפשרות להיות מעורבים, כאשר בסופו של תהליך תפגשו אך ורק מועמדים איכותיים, ברמה אישית ומקצועית גבוהה, העונים לדרישות התפקיד ואוחזים בתכונות ובכישורים הרלוונטיים.

מה כולל תהליך המיון וההשמה בהון אנוש? לצד מסמך קורות חיים, מתבקש כל מועמד למלא שאלון המתייחס לניסיונו הפיננסי בתחומים הספציפיים הרלוונטיים למעסיק.
מועמדים שעברו את הסינון הראשוני מוזמנים לסדרת מבחנים בהון אנוש הכוללת:
מבחני אמינות, מבחני אישיות, מבחן בסיסי בחשבונאות המיועד לרואי חשבון, מבחן אקסל וכן מבחן הבודק את ההתאמה המקצועית לתפקיד המסוים אליו הם מועמדים. תוצאות המבחנים מועברות אליכם, המעסיקים, על מנת שתוכלו לקבל החלטה מבוססת ושקולה על סמך הנתונים.
לכל לקוח ניתנת האפשרות להתייעץ עם מנכ"ל הון אנוש בכל שלב.
עבור המועמדים, חשוב לנו לציין כי בשלב ראשוני ניתן להופיע במאגר מחפשי העבודה שלנו גם ללא ציון מקום עבודה נוכחי, על מנת לשמור על דיסקרטיות.

טווח השכר המקובל בתפקידי רואי חשבון

שכרו של מתמחה בשנת ההתמחות האחרונה נע בין 6,500 ₪ ל- 7,500 ₪.
סניור במשרד רואי חשבון משתכר בין 7,000 ₪ ל- 9,000 ₪.
מנג'ר במשרד רואה חשבון משתכר בין 9,000 ₪ ל- 14,000 ₪.
שכרו של מנהל מחלקה במשרד רואה חשבון בינוני נע בין 15,000 ₪ ל- 20,000 ₪.
עוזר חשב שסיים זה עתה את התמחותו משתכר בין 10,000 ₪ ל- 12,000 ₪.
חשב בחברה בינונית משתכר בין 15,000 ₪ ל- 18,000 ₪.
שכרו של חשב בחברה גדולה נע בין 18,000 ₪ ל- 22,000 ₪, ובדרך כלל מגולמת בו תוספת רכב.
*הסכומים הנקובים בברוטו.

השמת רואי חשבון – סיפורי הצלחה

"הון אנוש" ביצעה השמות מוצלחות של רואי חשבון בארץ ובחו"ל וזכתה לניקוד המירבי בחוות הדעת של לקוחות באתר דפי זהב – ציון 5 מתוך 5.
מקצת מהחברות עבורן ביצעה הון אנוש השמת רואי חשבון מוצלחת:
קרדן בע"מ, אל הר בע"מ, איזינט בע"מ, אסיה חדרה ישראל בע"מ, מרכז פרס לשלום (עמותה), רדיו ללא הפסקה.

משרות חמות

דרוש/ה מנהל/ת כספים רילוקיישן בגאנה לחברה ציבורית
21/01/2020
אזור:חו"ל, גאנה

תיאור לחברה ציבורית המבצעת פרוייקטים בינ"ל דרוש מנהל/ת כספים לפרויקטים בהיקף של מאות מליוני ש"ח (העבודה בתנאי רווק בגאנה (מדינה שנחשבת בטוחה ודמוקרטית התפקיד כולל טיסות מדי פעם לאיטליה ולישראל דרישות שליטה מלאה באנגלית ידיעת איטלקית – יתרון תעודת רו"ח- חובה ניסיון בעבודה קודמת בגאנה- יתרון ההשמה מבוצעת ע"י הון אנוש – חברת השמה למנהלי

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
המשרה אוישה- מנה"ח כולל שכר עצמאי/ת למשרד עו"ד גדול בת"א
07/06/2020
אזור:תל אביב

למשרד עו"ד ותיק, גדול ויוקרתי בת"א דרוש/ה מנהל/ת חשבונות בכיר/ה וחשב/ת שכר עצמאית המשרד מונה 40 עובדים משרדים חדשים ומפוארים עבודה על תוכנת חשבשבת משרה מלאה ניסיון 5-6 שנים חשבשבת חלונות שליטה מלאה – חובה היכרות עם אקסל – חובה המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד השמה מבוצעת ע"י הון אנוש בע"מ – מומחים אך ורק

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
המשרה אוישה-עוזר/ת חשב לחברת נדלן גדולה
20/12/2019
אזור:תל אביב

תיאור לחברת בת של חברת נדל"ן ציבורית גדולה מאוד דרוש/ה עוזר חשב התפקיד כולל פעילות בעיקר בנושא נדל"ן מניב וכמו כן עזרה למנהל/ת הכספים 50% מהפעילות קשורה להכנת דוחות כספיים לחברה הציבורית אגף הכספים כולל מנהל/ת כספים , עוזר חשב ומספר מנהלי חשבונות משרדי החברה קרובים לקניון עזריאלי משרה מלאה קיימת חשיבות לזמינות מהירה השמה

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
המשרה אוישה-מנהל כספים לחברת ליסינג גדולה בחיפה
01/11/2019
אזור:חיפה

תיאור לחברת ליסינג ארצית דרוש/ה מנהל/ת כספים התפקיד כולל ניהול אגף הכספים של החברה וסניפי החברה בנוסף אחריות על מערך השכר, הרכש והאדמיניסטרציה דרוש ניסיון מוכח כמנהל/ת כספים בחברה בגודל של כ100 עובדים. משרה מלאה ונכונות לשעות נוספות מרובות דרישות תעודת רואה חשבון- חובה ניסיון בתפקיד סניור/ית בBig 4- יתרון משמעותי דרוש ניסיון כחשב/ת במשך

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות