הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

אבחון והשמת מנהלי כספים

מנהלי הכספים בחברה, על כל דרגיהם, אמונים על התחום הפיננסי, הן מן ההיבט העסקי והן בכל הכרוך בהפקת הדו"חות הכספיים. דוגמה מייצגת לדואליות התפקיד, היא תחומי אחריותו של סמנכ"ל כספים בחברת בנייה ציבורית גדולה, המסדיר את הטיפול בדו"חות הכספיים מול הרשות לניירות ערך ובמקביל פועל מול הרשויות, מול מנהל מקרקעי ישראל מול הבנקים ומול גורמים רלוונטיים נוספים, בכל הקשור בפרויקטים שונים.

ממנהל כספים מצופה להפגין תכונות כמו אמינות ויושר, יחסי אנוש טובים ויוזמה, לצד כישורי ניהול, משא ומתן , יכולת ניתוח ומשיכה טבעית למספרים.

תהליך המיון וההשמה בהון אנוש

אם בחברתכם דרוש מנהל כספים או חשב או עוזר חשב , הון אנוש היא בהחלט הכתובת עבורכם. אנו בהון אנוש משקיעים משאבים רבים כדי להפחית את הסיכון בגיוס מנהל כספים או רואה חשבון שאינם איכותיים. בסוף התהליך הון אנוש תציג בפניכם אך ורק מועמדים איכותיים, ברמה אישית ומקצועית גבוהה, העונים לדרישות התפקיד ואוחזים בתכונות ובכישורים הרלוונטיים.

לקוחות הון אנוש מעורבים בתהליך ההשמה מול מנהלות/מנהלי ההשמה. כמו כן מנכ"ל הון אנוש מעורב בתהליך ולכל לקוח יש את האפשרות להתייעץ עם מנכ"ל הון אנוש בכל שלב.

המעורבות של הלקוח בתהליך ההשמה מתחילה בפגישה של נציג הון אנוש אצל הלקוח עוד לפני תחילת העבודה.

בהמשך הלקוח מקבל יחד עם קורות החיים של המועמדים המוזמנים למבחנים בהון אנוש, תשובות לשאלון המותאם לכל מעסיק. המועמד מתייחס בשאלון לניסיונו בתחום הכספים לתחומים הרלוונטיים למעסיק.

מועמדים שעברו את הסינון הראשוני, מוזמנים לסדרת מבחנים, הכוללת מבחני אמינות, מבחני אישיות, מבחן בסיסי של חשבות, מבחן אקסל וכן מבחן הבודק את ההתאמה המקצועית לתפקיד המסוים אליו הם מועמדים. תוצאות המבחנים מועברות אליכם, המעסיקים, על מנת שתוכלו לקבל החלטה מבוססת ושקולה, על סמך הנתונים.

עבור המועמדים, חשוב לנו לציין כי בשלב ראשוני ניתן להופיע במאגר מחפשי העבודה שלנו גם ללא ציון מקום עבודה נוכחי, על מנת לשמור על דיסקרטיות.

טווח השכר המקובל בתפקיד

סמנכ"לי כספים בחברות גדולות מאוד, ציבוריות ברובן, משתכרים בין 35,000-60,000 ₪.

מנהלי כספים בחברות המונות עד 500 עובדים משתכרים בין 25,000-35,000 ₪.

מנהלי כספים בחברות בינוניות וקטנות משתכרים בין 20,000-25,000 ₪.

נהוג להעניק למנהלי הכספים רכב, שעלותו מגולמת בשכר.

*הסכומים הנקובים בברוטו.

על מה חשוב להקפיד כאשר מחפשים חברת השמה לגיוס מנהל/ת כספים איכותי/ת?

  • העניקו עדיפות לחברה עתירת ניסיון, המתמחה בהשמת מנהלי כספים ומנהלת מאגר גדול ומשמעותי של אנשי מקצוע בתחום.
  • נסו להתרשם מהגישה המקצועית של חברת ההשמה בתחילת העבודה – האם היא מבינה את ייחודיות החברה שאתם עומדים בראשה וכן את תפקידו של מנהל הכספים בחברה?
  • נסו להתרשם האם לחברת ההשמה יש את היכולת לאבחן מועמדים ולהמליץ לכם על המועמד האיכותי בין כל המועמדים שמוצעים לכם.
  • אחריות- בדקו כמה זמן חברת ההשמה מחויבת לתוצאות. חשוב להגדיר מה קורה במידה והמועמד אינו משתלב לאחר מספר חודשי עבודה.
  • השתדלו להימנע מחברות השמה המסתפקות בהליך מיון שטחי ואינן מקיימות סדרת ראיונות ומבחנים המותאמים לתפקיד הרלוונטי.

סיפורי הצלחה

"הון אנוש" זוכה לניקוד גבוה בחוות דעת של לקוחות באתר דפי זהב (ציון 5 מתוך 5) .
הון אנוש ביצעה השמות מוצלחות בתחום מנהלי הכספים בחברות ציבוריות ופרטיות כאחד – בחברות בנייה, בחברות תעשייתיות וכן בעמותות. כאמור, אנו לא מסתפקים בשליחת קורות חיים למועמדים שענו למודעה באתרי דרושים, אלא מבצעים תהליך מיון והתאמה מורכב, הנועד להבטיח שהמועמדים שיוצגו בפניכם יהיו האיכותיים והמתאימים ביותר בשוק העבודה.

אלו הם רק כמה ממכתבי התודה וההמלצה שקיבלנו מבכירים בחברות השונות:
"אחוזת בית – מגורי איכות לגיל הזהב": "רצינו לציין את האבחון המקצועי שאתם עורכים למועמדים עוד לפני הפגישה שלנו עמם. זהו שירות שלא ניתן בחברות השמה שעבדנו עמם עד היום והוא נותן אינדיקציה מצוינת".

"מי אביבים": "האבחון והתאמת המועמדים למשרות הנדרשות בוצע בצורה מקצועית ביותר שהניבה תוצאות טובות ביותר של איוש מוצלח תוך התאמת המועמדים למשרות".

משרות חמות: מנהלי כספים / סמנכ"ל כספים

דרוש/ה מנהל/ת כספים רילוקיישן בגאנה לחברה ציבורית
21/01/2020
אזור:חו"ל, גאנה

תיאור לחברה ציבורית המבצעת פרוייקטים בינ"ל דרוש מנהל/ת כספים לפרויקטים בהיקף של מאות מליוני ש"ח (העבודה בתנאי רווק בגאנה (מדינה שנחשבת בטוחה ודמוקרטית התפקיד כולל טיסות מדי פעם לאיטליה ולישראל דרישות שליטה מלאה באנגלית ידיעת איטלקית – יתרון תעודת רו"ח- חובה ניסיון בעבודה קודמת בגאנה- יתרון ההשמה מבוצעת ע"י הון אנוש – חברת השמה למנהלי

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
המשרה אוישה-עוזר/ת חשב לחברת נדלן גדולה
20/12/2019
אזור:תל אביב

תיאור לחברת בת של חברת נדל"ן ציבורית גדולה מאוד דרוש/ה עוזר חשב התפקיד כולל פעילות בעיקר בנושא נדל"ן מניב וכמו כן עזרה למנהל/ת הכספים 50% מהפעילות קשורה להכנת דוחות כספיים לחברה הציבורית אגף הכספים כולל מנהל/ת כספים , עוזר חשב ומספר מנהלי חשבונות משרדי החברה קרובים לקניון עזריאלי משרה מלאה קיימת חשיבות לזמינות מהירה השמה

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
המשרה אוישה-מנהל כספים לחברת ליסינג גדולה בחיפה
01/11/2019
אזור:חיפה

תיאור לחברת ליסינג ארצית דרוש/ה מנהל/ת כספים התפקיד כולל ניהול אגף הכספים של החברה וסניפי החברה בנוסף אחריות על מערך השכר, הרכש והאדמיניסטרציה דרוש ניסיון מוכח כמנהל/ת כספים בחברה בגודל של כ100 עובדים. משרה מלאה ונכונות לשעות נוספות מרובות דרישות תעודת רואה חשבון- חובה ניסיון בתפקיד סניור/ית בBig 4- יתרון משמעותי דרוש ניסיון כחשב/ת במשך

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות