הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

אבחון והשמת מנהלי חשבונות

מנהלי חשבונות נחלקים לשניים

מנהלי חשבונות עצמאים, האמונים על כספי החברה בחברות קטנות, המונות בין 50-100 עובדים. אחריותם בעיקר בהיבט החשבונאי והם מהווים סמכות מקצועית, בהיותם יד ימינו של בעלי החברה.
מנהלי חשבונות הכפופים למנהל כספים, ואף הם נחלקים לשניים: מנהלי חשבונות ראשיים בכירים, שאליהם כפופים מנהלי חשבונות, אותם עליהם לנהל ואת עבודתם עליהם להכיר לעומק, ומנהלי חשבונות, העובדים בצוות ואחראים על תחום ספציפי, כמו ספקים, בנקים, לקוחות, גבייה ועוד, ומצופה מהם לעשות עבודתם ביסודיות ובדיוק רב.

ממנהל חשבונות, בכל דרג שהוא, מצופה להיות אמין, דייקן, מסודר ובעל יכולת ניתוח. למנהל חשבונות ראשי דרושה יכולת ניהול ויוזמה, ואילו ממנהל חשבון עצמאי נדרשת מידה רבה של אסרטיביות וכן יוזמה.

על מה כדאי להקפיד כאשר מחפשים חברת השמה לגיוס מנהל/ת חשבונות איכותי/ת?

  • העניקו עדיפות לחברה עתירת ניסיון, המתמחה בהשמת מנהלי חשבונות ומנהלת מאגר גדול ומשמעותי של אנשי מקצוע בתחום.
  • נסו להתרשם מהגישה המקצועית של חברת ההשמה בתחילת העבודה – האם היא מבינה את ייחודיות החברה שאתם עומדים בראשה וכן את תפקידו של מנהל החשבונות בחברה?
  • נסו להתרשם האם לחברת ההשמה יש את היכולת לאבחן מועמדים ולהמליץ לכם על המועמד האיכותי בין כל מנהלי החשבונות המוצעים לכם.
  • אחריות- בדקו כמה זמן חברת ההשמה מחויבת לתוצאות. חשוב להגדיר מה קורה במידה ומנהל החשבונות אינו משתלב לאחר מספר חודשי עבודה.
  • השתדלו להימנע מחברות השמה המסתפקות בהליך מיון שטחי ואינן מקיימות סדרת ראיונות ומבחנים המותאמים לתפקיד הרלוונטי.

תהליך המיון וההשמה בחברת הון אנוש

אם בחברתכם דרושים מנהלי חשבונות , "הון אנוש" היא בהחלט הכתובת עבורכם. אנו ב"הון אנוש" משקיעים משאבים רבים כדי להפחית את הסיכון בגיוס מנהל או מנהלת חשבונות שאינם איכותיים. בסוף התהליך הון אנוש תציג בפניכם אך ורק מועמדים איכותיים, ברמה אישית ומקצועית גבוהה, העונים לדרישות התפקיד ואוחזים בתכונות ובכישורים הרלוונטיים.

לקוחות הון אנוש מעורבים בתהליך ההשמה מול מנהלות/מנהלי ההשמה. כמו כן מנכ"ל הון אנוש מעורב בתהליך ולכל לקוח יש את האפשרות להתייעץ עם מנכ"ל הון אנוש בכל שלב.

המעורבות של הלקוח בתהליך ההשמה מתחילה בפגישה של נציג הון אנוש אצל הלקוח עוד לפני תחילת העבודה.

איתור מועמדים מתאימים

אנו מפרסמים את המשרות בתחום בשורה של אתרים מובילים, כמו "ג'ובמאסטר", "דרושים", "ג'ובנט" ו"יד- 2 דרושים" ומקבלים קו"ח גם מאתר "ראנר".
בנוסף יש בידנו מאגר של 50,000 מנהלי חשבונות מתוך 100,000 הקיימים בארץ.

תהליך האבחון

מנהלי החשבונות הנמצאים רלוונטיים מרואיינים טלפונית, ובמקביל ונשלח אליהם שאלון המתייחס לניסיונם ולמידת התאמתם למשרה.

מועמדים שצלחו את שלב הראיון בע"פ ובכתב, מוזמנים לסדרת מבחנים, הכוללת מבחני אמינות, מבחני דיווח אמת, מבחני אישיות, מבחן בהנהלת חשבונות עפ"י הרמה הנדרשת, כמו "עד מאזן", מנה"ח ספקים והתאמות בנקים, מבחן אקסל וכן מבחן הבודק את ההתאמה המקצועית לתפקיד הספציפי. אם, למשל, דרוש מנהל חשבונות בעל ניסיון בתחום הגבייה, או דרושה מנהלת חשבונות שעבדה בחברה גדולה העוסקת בתיירות, נוכל לאתר עבורכם את המועמדים בעלי הניסיון וההכשרה הרלוונטיים.

תוצאות המבחנים מועברות אליכם, המעסיקים, להתרשמותכם ולקבלת החלטה מי מהמועמדים לגייס לחברתכם.

טווח השכר המקובל בתפקיד

מנהלי חשבונות עצמאים משתכרים בין 10,000 ל-13,000. בחלק מחברות ההייטק, השכר גבוה יותר ונע בין 14,000-16,000, ולעיתים עלות רכב חברה מגולמת בשכר.

מנהלי חשבונות ראשיים בחברות גדולות, הממונים על מנהלי חשבונות, משתכרים בין 12,000-15,000.

מנהלי חשבונות בצוות, הכפופים למנהל כספים ולמנהל חשבונות ראשי, משתכרים בין 7,000-11,000.

חשוב לציין כי משכורות אלו מתייחסות לעבודה באזור המרכז, וכי ישנם אזורים, כמו חיפה וירושלים, למשל, בהם המשכורות נמוכות יותר בכ- 1,000- 2,000 ₪.

*הסכומים הנקובים בברוטו.

סיפורי הצלחה

"הון אנוש" זוכה לניקוד גבוה בחוות דעת של לקוחות עבורם בוצעה השמה של מנהלי חשבונות, באתר דפי זהב(ציון 5 מתוך 5) . כאמור, אנו לא מסתפקים בשליחת קורות חיים למועמדים שענו למודעה באתרי דרושים, אלא מבצעים תהליך מיון והתאמה מורכב, הנועד להבטיח שהמועמדים שיוצגו בפניכם יהיו האיכותיים והמתאימים ביותר בשוק העבודה
רוב רובן של ההשמות בתחום הנהלת חשבונות הן סיפור הצלחה. הצלחה נמדדת עפ"י התאמה מוצלחת בין האדם לתפקיד ולחברה, קליטה מהירה ופשוטה והמשך עבודה בחברה לאורך פרק זמן ארוך.

חלק משמעותי מלקוחות הן אנוש הינם חברות שגייסו מנהלי חשבונות בעזרת חברות השמה שאינן מתמחות במנהלי חשבונות, ולאחר מספר חודשים פנו להון אנוש כדי שנאתר עבורם מחליף/ה איכותית.

אנו שמחים לקבל מחברות איתן עבדנו מכתבי תודה והמלצה, דוגמת המכתב הבא:
"N.E.L.": "שיטות הפעולה של הון אנוש, עמידה בלוחות הזמנים, הייעוץ והיחס החברי, תרמו להגדלת רווחיות החברה ואנו מודים על כך לרוני איילון ולעובדי חברת הון אנוש שסייעו לנו".
עוד לקוחות מרוצים: אלומיי קפיטל בע"מ,בלו מרבל בע"מ, עמותת גבהים, האצ'יסון מים ישראל בע"מ, טריומף אינטרנשיונל בע"מ , סטארקיסט פודור בע"מ , שידורי קשת בע"מ.

משרות חמות

מנה"ח שכר ומזכירות 9:00-15:00 חברת בניה קרית מלאכי
03/03/2020
אזור:קריית מלאכי

תיאור לחברת בניה בקריית מלאכי דרוש/ה, מנהל/ת חשבונות עצמאית עד מאזן כולל שכר. התפקיד כולל ניהול המשרד. שעות העבודה 9:00-15:00. דרישות ניסיון כמנהל/ת חשבונות עצמאית עד מאזן -חובה ניסיון 5 שנים בהנהלת חשבונות. ניסיון בהכנת משכורות- יתרון ניסיון בניהול משרד- חובה המשרה מיועדת לגברים ונשים. השמה מבוצעת ע"י הון אנוש בע"מ – מומחים להשמת מנהלי

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
מנה"ח וחשב/ת שכר לחברה בראשל"צ, 08:00-14:00
אזור:ראשון לציון

תיאור דרוש/ה מנה"ח וחשב/ת שכר יחיד/ה לחברה המעסיקה כ-30 עובדים המשרה כוללת טיפול בכל נושאי הנה"ח וחשבות השכר ניסיון בתוכנת SAP-B1 שעות עבודה 08:00-14:00 חניה מסודרת במקום דרישות תעודת הנה"ח סוג 2- חובה תעודת חשב שכר- חובה ניסיון על SAP-B1- חובה המשרה מיועדת לגברים ונשים. השמה מבוצעת ע"י הון אנוש בע"מ – מומחים להשמת מנהלי

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
מנה"ח למשרד רו"ח בתל אביב ליד עזריאלי 10,000 ש"ח
אזור:תל אביב

תיאור למשרד רו"ח בתל אביב דרוש/ה מנה"ח עד למאזן וחשבת שכר עם ניסיון קודם במשרד רו"ח ידע בתוכנות חשבשבת ושקלולית א-ה 08:00-16:00 שכר-10,000 ש"ח דרישות תעודת הנה"ח סוג 2- חובה תעודת חשב שכר- חובה ניסיון קודם במשרד רו"ח- חובה ההשמה מבוצעת ע"י הון אנוש – חברת השמה למנהלי כספים ומנהלי חשבונות בלבד. המשרה מיועדת לגברים

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
מנה"ח חד צידי בצוות ליד קניון איילון 08:00-16:00
אזור:רמת גן

תיאור למשרד רו"ח גדול ברמת גן דרוש/ה מנה"ח עם ניסיון אפשרי גם עם ניסיון של 1-2 שנים לתפקיד הנה"ח חד צידית משרה מלאה עבודה בצוות דרישות תעודת הנה"ח סוג 2- חובה ההשמה מבוצעת ע"י הון אנוש – חברת השמה למנהלי כספים ומנהלי חשבונות בלבד. המשרה מיועדת לגברים ונשים כאחד.

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
דרושים מנהלי חשבונות חד צידי בצוות למשרד רו"ח ברמת גן עם ניסיון
21/01/2020
אזור:רמת גן

תיאור למשרד רו"ח גדול ברמת גן דרוש/ה מנה"ח עם ניסיון אפשרי גם עם ניסיון של 1-2 שנים לתפקיד הנה"ח חד צידית משרה מלאה עבודה בצוות דרישות תעודת הנה"ח סוג 2- חובה ההשמה מבוצעת ע"י הון אנוש – חברת השמה למנהלי כספים ומנהלי חשבונות בלבד המשרה מיועדת לגברים ונשים כאחד

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
דרושה מנהלת חשבונות לארגון ייחודי במרכז ת"א
אזור:תל אביב

תיאור הכנת חומר להנהלת חשבונות (הנהלת חשבונות עד למאזן (עבודה עצמאית הכנת משכורות טיפול בביטוחים של העובדים וכלל הביטוחים של המשרד תשלומי חשבונות וביצוע העברות קשר עם בנקים בארץ ובחו"ל (עברית ואנגלית ברמה גבוהה (קריאה, כתיבה ודיבור שליטה גבוהה בתוכנות אופיס השונות בעיקר Excel וWord דרישות תעודת הנה"ח סוג 2 או 3- חובה אנגלית ברמת

המשך קריאה >> לפרטים מלאים
אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות