הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

מגייס מנהלת חשבונות? אלו הדברים שעליך לקחת בחשבון

עבור כל עסק, גדול כקטן, מעקב שוטף אחר ההוצאות וההכנסות הוא הכרח ועל כן לבחירת מנהלת חשבונות טובה יש השפעה רבה על תפקוד העסק ועל אמיתות המידע בזמן אמת. מסיבה זו בעלי עסקים רבים עברו להשתמש בשירותי השמת עובדי כספים כאשר הם מחפשים מנהלת חשבונות חדשה.
חשיבות האמינות והמקצועיות של מנהלת חשבונות בלתי ניתנת לערעור – מנהלת חשבונות היא זו שדרכה עוברים כל הכספים עבור עסקאות, ההפקדות של מזומנים, המשכורות וחיובי האשראי המתקבלים בעסק ועל כן עליה להיות ללא רבב ודופי. מכיוון שטעויות חשבונאיות עלולות לעלות לך כמעסיק הרבה מאד כסף, רבים מעדיפים מנהלת חשבונות בעלת המלצות ותעודות המוכיחות על הידע והניסיון שלה.

דבר ידוע הוא שהניסיון יוצר עבודה יעילה יותר ומופחתת טעויות ועל כן חשוב לבחון את הידע והמקצועיות של מנהלת חשבונות לפני ששוכרים אותה למשרה. השוק מציע מבחר תוכנות להנהלת חשבונות. לכן, כאשר מראיינים מנהלת חשבונות חשוב לבחון האם היא מכירה את התוכנה ויודעת כיצד להשתמש בה.

בירורים בנוגע לחיובים יגיעו בוודאי אל האימייל או הטלפון של מנהלת החשבונות של המשרד. בכדי לא ליצור מצב שבו הלקוחות חשים מאוכזבים מהטיפול בהם לאחר הקניה וכתוצאה מכך משנים את דעתם לרעה על העסק, חשוב לבחור מנהלת חשבונות שיחסי האנוש ותודעת הלקוח שלה טובים, וכן מנהלת חשבונות ששמה לב לפרטים ובכך מפחיתה את הסיכון להטעיית הלקוח או להפסדים לעסק עקב מתן תשובות שגויות.

מנהלת חשבונות מסודרת ויעילה היא מתנה בעלת ערך רב לארגון. כאשר מגיע הזמן להגיש את הטפסים והדו"חות הכלכליים, קיומה של מנהלת חשבונות מסודרת יכול להפוך את התהליך למייגע פחות ועל כן כדאי לנסות ולברר את מידת הארגון של המועמדות למשרת מנהלת חשבונות אותן תראיין.

לאיוש תפקיד מנהלת חשבונות יש צורך לבחור מישהי שניתן לסמוך עליה. מצבה האמיתי של החברה נמצא מול העיניים שלה בכל יום, ועל כן יש בידה את הגישה למידע רגיש ובעל חשיבות עסקית עצומה. כאשר מראיינים מנהלת חשבונות לתפקיד כדאי לבחון כיצד היא מתייחסת למקומות עבודה קודמים, האם היא חושפת מידע רגיש והאם היא נוטה להשמיץ את המעסיקים הקודמים.

העבודה מול מנהלת חשבונות היא עבודה צמודה מול המנכ"ל. כתוצאה מכך חשוב לבחור מנהלת חשבונות שיש ביניכם כימיה טובה והבנה הדדית. בחירה של מנהלת חשבונות בעלת מאפייני אישיות הדומים לאלו של המנהל תקל על האינטראקציה והתקשורת ביניהם.

כאשר מראיינים מנהלת חשבונות יש צורך בבדיקות אישיות ומקצועיות רבות. על רקע זה קמו כיום חברות המתמחות בהשמה ובאבחון של מנהלות חשבונות ואנשי כספים. חברות אלו מרכזות מומחים מהתחומים השונים שהוזכרו למעלה – פסיכולוגים, אנשי מקצוע שיכולים לבחון יעילות ועוד, ועל כן הן מסייעות למנהלים המעוניינים בגיוס מנהלת חשבונות למשרדם למצוא מנהלת חשבונות שעונה לכל הקריטריונים שציינו ובנוסף להתאמה האישית עבור המנהל, המשרד והתפקיד הספציפי.

אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות