הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

שיטת הון אנוש למדידת תרומתם של עובדי המטה באגף הכספים במטרה להגדיל את רווחיות הארגון

הון אנוש פיתחה שיטה ייחודית לשיפור הישגיו העסקיים של הארגון תוך התמקדות בשיפור רווחיותו , וזאת ע"י תיאום מקצועי מושלם בין מעביד לעובד ובין עובד למעביד. השיטה הוטמעה בהצלחה במספר ארגונים שהגדילו את רווחיותם (רווח תפעולי) ב 50% תוך שנה. ניתן לייחס את ההצלחה בכך שכל העובדים נמדדו בעזרת מדדי הצלחה אישיותיים הקשורים ליעדי החברה. השיטה מחייבת הנהלה עם יכולת מנהיגותית גבוהה שלא תירתע מקבל החלטות נכונות ומשמעותיות. בשנים האחרונים הון אנוש בע"מ מתמקדת במתן שירותים לסמנכ"לי כספים כולל "רה ארגון" של אגף הכספים. מסיבה זו אנו עוסקים בהפעלת השיטה באגפי כספים בלבד, המעוניינים להגדיל את רווחיות החברה ע"י מדידת תרומתם של כל אחד מעובדי אגף הכספים. חברת הון אנוש בע"מ שפיתחה ומיישמת את השיטה ,משלבת טכנולוגיות מתחום הנדסת תעשייה וניהול עם טכניקות יישומיות מתחום ההתנהגות הארגונית.

גישות הניהול המודרניות מייחסות להון האנושי חשיבות עליונה להצלחה העסקית של כל ארגון.

ההצלחה העסקית ניתנת להשגה ע"י צמצום עלויות ,אימוץ תהליכי עבודה נכונים ,ואופטימזציה של תהליכים. המתודולוגיה של הון אנוש גורסת כי הגישה מניבה פירות במהירות, רק באמצעות שיתוף העובדים. על כן, ארגון הרואה לנגד עיניו את ההון האנושי ככלי להעלאת הרווחיות ימצא בשיטת הון אנוש כלי להגשמת יעדיו. היישום של שיטת "הון אנוש" בארגון מבטיח גידול בתוצאות העסקיות. הון אנוש פיתחה שיטה הנתמכת בטכנולוגיה חדשנית לחישוב הקשר הישיר בין הגידול ברווחיות לבין התרומה הפרטנית של כל עובד ועובד. ההחלטה לאמץ את שיטת הון אנוש קלה יחסית מכיוון וניתן ליישמה בשלבים ובצורה מודולרית .

לארגון מובטח שיפור ברווחיות.

המנהלים והעובדים מגדילים את שכרם, רק במידה והרווחיות גדלה ביחס לשנה קודמת !! לשיטת "הון אנוש" ארבעה שלבי הקמה עיקריים, לכל שלב מהלך תוצאתי המוביל לשלב הבא. קישור שיטת הון אנוש למערכת השכר ע"י מדידה רבעונית, מבטיח שהשיטה תוטמע ותישאר במודעות המנהלים והעובדים ותשפר את הרווחיות מדי שנה.

אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות