הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

מידע למעסיק – השמת כספים

הון אנוש 1999 בע"מ – חברת השמה לכספים

הון אנוש הינה חברת השמה המתמחה בתפקידי כספים בלבד.

מטרתה העיקרית של הון אנוש היא להבטיח ללקוח קבלת החלטות נכונה בגיוס איש כספים לארגונו.

עבודה עם הון אנוש מקטינה את הסיכון בגיוס שאינו איכותי. הבטחה זו מיושמת תודות להקפדה על סטנדרטים של השמה מעל ומעבר למקובל בארץ. הון אנוש מבינה את החובה בקיומה של מחלקת כספים תקינה בארגון, ועד כמה חשוב למצוא מועמדים בעלי הכישורים המתאימים מקצועית ואישיותית. הון אנוש צברה 10 שנות ניסיון בנתינת שירות השמה לתפקידי הנהלת חשבונות, ראיית חשבון וחשבות שכר. לקוחותינו מאשרים את הצלחתנו בתחומים אלו, כל זאת בזכות השירות האישי והמקצועי ללקוח תוך עמידה בזמני השמה מהירים, מומחיות בתפקיד כספים בלבד והקניית פתרונות ההשמה המתאימים ספציפית לכל ארגון.

מדוע הון אנוש?

הון אנוש הינה חברה התמחה בתפקידי כספים בלבד ומבצעת תהליך השמה (המפורט מטה) בצורה מקצועית, מהירה ואיכותית בקנה אחד עם עמידה בסטנדרטים מעל ומעבר למקובל בענף הגיוס והשמה לתפקידי כספים.

שירותי ההשמה של הון אנוש ב- 10 שנות פעילותינו מבוצעים ע"י יועצים ומומחים בתחום החשבונאי ומדעי ההתנהגות בפיקוחו המתמיד והאישי של מנכ"ל הון אנוש.

על סמך סטטיסטיקה שלנו מסינון של 300 קו"ח רק 2 מועמדים מאובחנים כאיכותיים. אם ברצונך לאתר מועמדים אלו  במהירות תוך הבטחה שאכן הינם איכותיים ומתאימים לך מקצועית ואישיותית, פנה להון אנוש ותקבל שירות אמין, מקצועי, מהיר ואיכותי שמטרתו להבטיח לך קבלת החלטות נכונה בגיוס הבא של איש כספים לארגונך.

סוד ההצלחה של הון אנוש

הון אנוש שמה לה כיעד לשפר את רמת ההשמה הקיימת בישראל של מנהלי חשבונות ורואי חשבון, הכוללת הימנעות מהעברת מועמדים ללקוח, אלא אם הם אובחנו ונמצאו איכותיים. סוד הצלחתה של הון אנוש טמון במתודולוגית השמה הייחודית. אנו מקטינים את הסיכון בהשמת איש כספים שאינו איכותי בקנה אחד עם שיתוף הלקוח בתהליך האיתור.

המתכון להשמה מוצלחת לטווח הארוך – היא איתור מועמד המתאים ספציפית לארגון בד בבד עם התאמתו מבחינה אישיותית ומקצועית.

פירוט תהליך ההשמה הייחודי לאיתור המועמד המתאים

תהליך האיתור דורש שיטתיות ומקצועיות רבה של חברת ההשמה. טרם סינון קו"ח הון אנוש מקיימת פגישה אישית (מינימום שעתיים) בין "מנהל פרויקט ההשמה" מטעם הון אנוש לבין הלקוח. בפגישה מוגדרים דרישות התפקיד, ניתוח התפקיד ואופי העובד הרצוי. תחילת העבודה כוללת סינון מאות קו"ח המתקבלים ממאגר קו"ח גדול מאוד העומד לרשותה של הון אנוש ומפרסום המודעה בתפוצה רחבה מאוד. במקביל לתהליך הסינון מתבצעים ראיונות אינטרנטיים וגם טלפונים לבדיקת התאמתו של המועמד טרם הזמנתו לראיון פרונטאלי בהון אנוש. הון אנוש הינה חברה המעסיקה מומחים בתחום השמת אנשי כספים ו צברה 10 שנות ניסיון בהשמת מנהל חשבונות או מנהלת חשבונות , מנהל כספים או מנהלת כספים,  רואה חשבון או רואת חשבון, חשבת שכר או חשב שכר ויועצי מס. כל הראיונות מבוצעים רק ע"י איש הקשר מטעם הון אנוש שהינו בעל ניסיון רב בגיוס מנהלי כספים, מנהלי חשבונות / רואה חשבון / חשבות שכר / כלכלה בהתאמה. מועמד שעבר בהצלחה שלב זה נשלח לאבחון מקצועי ואישיותי.

 

החלטה לאבחן מועמד מתקבלת בהתייעצות עם הלקוח. 

רק מועמד שעבר בהצלחה גם את האבחונים ואותר כמתאים נשלח לראיון אצל הלקוח. 

בדרך זו אנו חוסכים זמן יקר של הלקוח תוך הקפדה על שליחת מועמדים איכותיים בלבד לראיון.

מעסיק יקר!

מומחיותה, מקצועיותה וניסיונה העשיר של הון אנוש בהשמת מנהל/ת חשבונות, רואה חשבון וחשבי שכר יספקו לך את ההבטחה לקבלת החלטות נכונה בגיוס הבא שלך…

אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות