הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

חברת "הון אנוש" הינה החברה הראשונה שחרטה על דגלה את חשיבות של הון אנושי לארגון על ידי שימוש בביטוי הון אנושי כשם החברה.

התפתחותה של תורת הארגונים בד בבד עם ההתקדמות הטכנולוגית מביאים עימם שינויים תפיסתיים רבים בכל הקשור למשאבים החשובים של הארגון וכיצד יש לנהל אותם. אחת התוצאות היא לידתו והתפתחותו המואצת של ענף ניהול משאבי אנוש, הממוקד כולו סביב המשאב החשוב ביותר של כל ארגון – הון אנושי.

הון אנוש משתמשת בתוכנה ייחודית בשם "נעה" אשר יודעת לחשב את הון אנושי של החברה ומתמקדת בחישוב הון אנושי של אגף כספים .

ארגונים רבים הטמיעו את ניהול משאבי האנוש כחלק בלתי נפרד ממדיניות הארגון, תוך הבנה כי גיוס כוח אדם איכותי ושימורו מהווים למעשה את אבן היסוד עליו מושתת הארגון ולא אחת הישרדותו של ארגון נקבעת על פי איכות הון אנושי שלו.

מסיבה זו, חשוב שתפקידי המפתח האסטרטגיים של הארגון יופקדו בידי בעלי מקצוע איכותיים בלבד, ונכון הדבר במיוחד בכל הקשור למחלקת הכספים של הארגון. מחלקת הכספים אמונה על ניהול ומעקב היסוד הנוסף עליו מתקיים הארגון – הכסף. ניהול תקציבים ותזרימי מזומנים, ניתוח מצבי שוק ויכולת ביצוע הערכה מוקדמת לאיתור בעיות כלכליות כמו גם יכולת ניתוח מצבים ובניית תוכניות כלכליות להבראת הארגון הם רק חלק קטן מעולם הכספים העשיר והרבגוני, ואיכות העבודה המבוצעת נקבעת הודות לגיוס מראש של בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים בלבד.

לסיכום, אנו בחברת "הון אנוש" מייחסים חשיבות גבוהה מאוד לאיתור, מיון וגיוס הון אנושי איכותי עבור לקוחותינו בתחום של כספים הכולל גם את הנהלת חשבונות, מתוך הבנה כי השקעה בגיוס כוח אדם איכותי לאגף הכספים הוא בבחינת נכס לארגון. מיקומם של אנשי מחלקת הכספים בנקודה כה אסטרטגית בצומת מקבלי ההחלטות של הארגון מחייבת תהליכי מיון וגיוס קפדניים במיוחד המוכיחים עצמם בקרב קהל לקוחותינו.

אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות