הון אנוש (1999) בע״מ
03-5615676
כתובתנו: הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001
English שליחת קורות חיים

אודות הון אנוש בע"מ - השמת מנהלי כספים ומנהלי חשבונות

החברה הוקמה בשנת 1999, והינה חברה פרטית בניהולו של רוני איילון (מגר). החברה היא היחידה בארץ המתמחה אך ורק באבחון והשמת סמנכ"לי כספים, חשבים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות. במהלך פעילות ההשמה של אנשי כספים מתבצעת פעילות אבחון של עד 10 מועמדים לכל השמה כחלק מההתקשרות של הלקוח עם הון אנוש.

צוות הון אנוש מבין את הצורך התפקודי לאתר מנהלי כספים ומנהלי חשבונות ברמה גבוהה ביותר מכיוון ותפקידים אלה רגישים ומהווים משרות אמון בחברה. לפעילות של אנשי הכספים הבכירים השפעה ישירה על קשרי החוץ, המוניטין, ההכנסות והרווחים המהווים את התשתית הקיומית של הארגון בו הם פועלים.

על דגשים אלה יחד עם תכונות של אמינות, יושרה וחריפות נבחנים המועמדים. קיים מספר מסלולי התקשרות לבצוע השמה על פי צרכי הלקוחות. אחוזי ההצלחה של ההשמות של הון אנוש לתפקידים כגון סמנכ"לי כספים, חשבים, רו"ח, מנהלי חשבונות וחשבי שכר, הינם גבוהים במיוחד וללא תקדים במשק הישראלי.

הון אנוש נותנת שירות ל:

מנכ"לים המחפשים סמנכ"ל כספים איכותי.

סמנכ"לי כספים המעוניינים לאתר חשבים, רו"ח, מנהלי חשבונות או חשבי שכר איכותיים.

בעלים של משרדי רואי חשבון המעוניינים ברואי-חשבון או מנהלי חשבונות ברמה גבוהה עבור משרדם או עבור לקוחותיהם.

אבחון:

שיטת האבחון וההשמה של "הון אנוש" מתבססת על מתודולוגיה שפותחה על ידי "סדנת אנוש" בירושלים אשר זכתה להכרה בינלאומית רחבה במהלך 30 השנים האחרונות,.

השיטה ייחודית ומותאמת לאנשי כספים, המשלבת מיון על פי תכונות אישיותיות יחד עם מיון על פי יכולות מקצועיות וידע הנבדקות עבור התפקיד הספציפי המיועד בארגון של המזמין.

הכלים הטכנולוגיים והאבחוניים העומדים לרשות חברת הון אנוש הינם ייחודיים ובלעדיים.

צוות הון אנוש מסייע לסמנכ"לי כספים בייעוץ ארגוני ותגמול לעובדים באגפי כספים על בסיס מדידת ביצועים. הייעוץ כולל הערכות עובדים ובונוסים הניתנים על סמך מדדים רבעוניים שהוגדרו ברמת העובד ו/או ברמת המחלקה. שיטת הון אנוש מאפשרת תגמול רק במידה שקיים גידול ברווחים ביחס לתקופה קודמת.

האנשים המובילים בהון אנוש:

רוני איילון (מגר) – מנכ"ל – מהנדס בעל תואר שני (M.A) בוגר הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון. בעל נסיון של מעל 35 שנה, מומחה להגדלת רווחיות, שיפור ביצועים ובישום שיטות תגמול מיוחדות המותאמות לאופן תפקודם של ארגונים.

צוות הון אנוש כולל בתוכו מהנדסי תעשיה וניהול, יועצים בכירים בתחומי ההתנהגות הארגונית, פסיכולוגיים תעסוקתיים ורואי חשבון, המתמחים ביישום שיטת הון אנוש בארגונים.

הון אנוש נותנת שירות עבור
1
מנכ"לים המחפשים סמנכ"ל כספים איכותי
2
סמנכ"לי כספים המעוניינים לאתר חשבים, רו"ח, מנהלי חשבונות או חשבי שכר איכותיים
3
בעלים של משרדי רואי חשבון המעוניינים ברואי-חשבון או מנהלי חשבונות ברמה גבוהה עבור משרדם או עבור לקוחותיהם
אבחון

שיטת האבחון וההשמה של "הון אנוש" מתבססת על מתודולוגיה שפותחה על ידי "סדנת אנוש" בירושלים אשר זכתה להכרה בינלאומית רחבה במהלך 30 השנים האחרונות,. השיטה ייחודית ומותאמת לאנשי כספים, המשלבת מיון על פי תכונות אישיותיות יחד עם מיון על פי יכולות מקצועיות וידע הנבדקות עבור התפקיד הספציפי המיועד בארגון של המזמין.

הכלים הטכנולוגיים והאבחוניים העומדים לרשות חברת הון אנוש הינם ייחודיים ובלעדיים. צוות הון אנוש מסייע לסמנכ"לי כספים בייעוץ ארגוני ותגמול לעובדים באגפי כספים על בסיס מדידת ביצועים.

הייעוץ כולל הערכות עובדים ובונוסים הניתנים על סמך מדדים רבעוניים שהוגדרו ברמת העובד ו/או ברמת המחלקה. שיטת הון אנוש מאפשרת תגמול רק במידה שקיים גידול ברווחים ביחס לתקופה קודמת.

לקבלת ייעוץ השאירו את פרטיכם
אייקון שעות עבודה

ימי א׳-ה׳

08:00-16:00

אייקון מפהמפה

הארבעה 24, ת"ד 20038, תל-אביב 6120001

שינוי גודל גופנים
ניגודיות